0News

Articles | Aktualności_OGÓLNE

Articles: MAMY 10 LAT!!!

Contributed by krzysztofsz on May 18, 2016 - 08:45 AM

Aktualności_OGÓLNE

Picture 0 for MAMY 10 LAT!!!
To już 10 lat! Dokładnie 18 maja 2006 roku rozpoczął działalność portal rataje.com.pl
Ponad 10 lat temu grupa młodych osób wyszła z inicjatywą zorganizowania czegoś, dzięki czemu mieszkańcy Rataj mieliby dostęp do informacji na temat ich osiedli i najbliższej okolicy. Brakowało wówczas lokalnego portalu informacyjnego. Były to czasy, gdy o facebooku mało kto słyszał w Polsce, portal epoznan dopiero raczkował...
Przez nasz portal przewinęło się w tym czasie 9 osób. Przez ten okres umieściliśmy blisko 1400 newsów. Nie jest to może imponująca liczba, ale każdy z nas pracuje zawodowo i w portalu działa całkowicie społecznie, nie otrzymując za to żadnego wynagrodzenia.
Mimo społecznego zaangażowania staramy się cały czas rozwijać. Od kwietnia 2012 roku jesteśmy obecni na facebooku, a od listopada 2015 mamy konto na twitterze. Trwają prace nad przygotowaniem mobilnej aplikacji.
Z okazji jubileuszu prezentujemy okolicznościowe logo portalu, którego autorem jest Marcin Szwarc, uczeń II klasy gimnazjum (praca wykonana też społecznie - dziękujemy!). W godzinach popołudniowych ogłosimy specjalny konkurs.
Pragniemy podziękować Wam, Drodzy Czytelnicy, za to, że byliście, jesteście i - mamy nadzieję - będziecie z nami przez kolejne lata. Możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by - mimo naszych obowiązków zawodowych i rodzinnych - portal się cały czas rozwijał. Wrota naszego portalu są otwarte dla każdego, kto tylko chciałby współredagować najstarszy serwis informacyjny na Ratajach.


Redakcja